This page was made with ClickFunnels - Create Marketing Funnels in Minutes! Click here to get a free 14 day trial account. Your page? Want to remove this banner?
INDOME nutikodu eksperdi tasuta e-raamat
Kuidas õigesti lambipirne valida?
Kasutades 10 minutit lugemiseks, saad teada kõigest sellest ...
Mida räägivad numbrid pirni pakendil?
Unusta vatid! Olulisemad näitajad on valgustugevus (luumenid), värvitemperatuur (kelvinid) ja värvieraldusindeks. E-raamatust leiad juhised valgustuse planeerimiseks vannitoast magamistoani!
Kuidas valgus mõjutab tervist?
Kas tead, et Su keha on kunstvalgusest stressis? Arstid aitavad Alzheimeri tõvega patsiente valguse temperatuuri ja tugevusega. Ka Sina saad ennast aidata!
Kuidas kuni 90% valguse kuludest säästa?
Kodus valgustuse ümberkorraldusi tehes võid säästa kuni 150 eurot aastas. E-raamatus on praktilised juhised säästmiseks!
Indome valguse nutikodu lahendus
Nõustun teabega! * (e-raamatu saamiseks pead nõustuma)
* Soovid teavet OÜ Indome pakkumiste, kampaaniate, ürituste ja muude tegemiste kohta. Saad teabest loobuda kirjutades meile või klikates lingile otseturunduse e-kirjas.
Saada e-raamat endale Messengeri
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Teenusepakkuja on Eesti juhtiv nutikodulahenduste ekspert - Indome OÜ. Meie põhiväärtusteks on lojaalsus, edumeelsus ja teadmised. Oleme pühendunud soovide täitmisele. Meie pakutavad lahendused on uudsed ja põnevad. Meie teadmised ja kogemus tagavad kõrge kvaliteediga, turvatunnet ja meelerahu tõstva tulemuse.
Copyright © Indome OÜ. Kõik õigused kaitstud.
Laki 14a-2, Tallinn 10621, telefon: +3726173381, e-post: info@indome.ee
Powered By ClickFunnels.com